FUNDACJA FLIGRY
           
FTV YT FB

KLUB PRZYJACIÓŁ FUNDACJI FLIGRY

Witamy miłośników awiacji i zabytkowych samolotów na naszej stronie internetowej. Wszystkich, którzy chcą śledzić nasze poczynania zapraszamy również na nasz fanpage na FB oraz odwiedzania witryny www.flyingtv.pl.

Zapraszamy wszystkich Was do wspierania działalności Fundacji Fligry, dzięki Wam możliwe będzie min. kontynuowania budowy samolotu RWD-8, a być może i następnych.

Żeby nas wspierać, możecie skorzystać z zamieszczonych poniżej kart wsparcia Fundacji Fligry. Klikając w jedną z nich, otworzy Wam się załącznik z deklaracją Klubu Przyjaciół Fundacji Fligry. Prosimy o wypełnienienie i podpisanie deklaracji wraz oświadczenia. Zróbcie skan dokumentów i prześlijcie komplet pocztą elektroniczna na adres info@fligry.eu. Dokumenty zwykłą pocztą wysyłajcie na adres podany w zakładce "kontakt". W ramach naszego podziękowania, każdy z Was otrzyma nasze gadżety. W zależności od rodzaju karty wsparcia będą one różne. Prosimy przed wypełnieniem deklaracji zapoznać się z regulamniem Klubu Przyjaciół Fundacji Fligry.

Możecie oczywiście również wspierać działania statutowe FF anonimowo, nr konta znajdziecie w zakładce "kontakt".

Zapraszamy i wszystkim z gory dziękujemy za Wasze zaangażowwanie.

karta wsparcia 50-100

karta wsparcia 100-200

karta wsparcia 200-500

karta wsparcia 500-1000

karta wsparcia 1000-2000

karta wsparcia 2000-3000

karta wsparcia przelot samolotem

karta wsparcia laszowanie

 

 

WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW LOTNICTWA ZAPRASZAMY DO WSPIERANIA DZIAŁALNOŚCI FUNDACJI FLIGRY
        © 2013 fligry.eu
Fligry.eu;